Tanıtım Filmi

Endüstriyel ve Kurumsal Tanıtım Filmlerimizi ve eğlenceli kamera arkası filmlerimizi izleyebilirsiniz.

Tüm görsellerin telif hakları CREA IF Fotoğraf Ajansı’na aittir. İzinsiz kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereği suçtur.

CREA IF Showreel

Nuh Çimento

Mentpack Makine

Botaş Tekstil (Eng)

Hermak Makina

İŞ GYO Manzara Adalar TimeLapse

Botaş Tekstil

FLSMIDTH - Nuh Çimento

Nun Teknik İnşaat

GMC Makina Backstage

Botaş Nehir Tekstil Backstage

Medicheck Backstage

Ümsa AŞ Backstage

Etna Pompa Backstage

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

Endüstriyel fotoğraf çekimi işletmenizin hizmet veya ürünlerinin müşteriye en iyi şekilde sunulmasında yardımcı oluyor. Özellikle müşteri nezdinde ürün hakkında olumlu bir yargı oluşturmak ve onu harekete geçirmek için çok önemli olan bu fotoğraf çekimi, markanızın prestiji açısından da değerlidir.

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi ile Ürünlerinizi Öne Çıkarın

Endüstriyel fotoğraf çektirmek ürünlerinizin üretim aşamasından sunuma kadar olan kısmını içermektedir. Bu yüzden ürünün kalitesinin ne kadar etkileyici, yüksek ve iyi olduğunu öne çıkarmak gerekmektedir. Bunun için profesyonel ekipman kullanımından ışığın doğru ayarlanmasına kadar pek çok önemli nokta bulunur. Özellikle profesyonel şekilde yapılmayan endüstriyel fotoğraf çekimleri istenilen etkiyi yaratmaz. Bunun yanında iyi şekilde yapılmadığında markanın imajına da ciddi zarar verebilir.

Endüstriyel Fotoğraf Çekiminde Profesyonel Hizmet

Endüstriyel fotoğraf çekimi profesyonel şekilde gerçekleşmelidir. Doğru pozların yakalanması sonrasında müşteriler için sunacağınız ürünlerin kalitesi de olumlu şekilde etkilenecektir. Bu çekimde ürün ya da firmayı tüm yönleriyle göstermek için net fotoğraflar çekilir. Net fotoğraflar görselin kaliteli gözükmesinde etkilidir. Detayların göz önüne serilmesi ve ürünün net olması da büyük önem taşır.

Diğer bir önemli nokta da kadraj olarak öne çıkar ve ürünün doğru yerleştirilmesine dikkat edilir. Ürünün yapısına, rengine, boyutuna göre doğru kadraj ayarlamaları ile birlikte çekim işlemi gerçekleştirilir.

Bazı ürünlerde, özellikle hizmetler kapsamında tek bir fotoğraf çekilecek ürün olmayabilir. Bunun yerine detayları gösterecek olan ayrıntılı çekimler yapılması gerekir. Ayrıntıların ürünün değerini gösterecek şekilde ön plana çıkarılması için yine profesyonel çekim özelliklerine dikkat edilmelidir.

Endüstriyel fotoğraf çekimi sayesinde ürünlerinizi pazara en iyi şekilde sunabilir, müşterilerinizin beğenisini kazanabilir, potansiyel müşterilere çok daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede sektörünüzdeki marka değerinizi de kolayca arttırabilirsiniz.