endüstriyel çekim

Çünkü imaj sadece estetikle ilgili değildir, kimlikle ilgilidir; aynılık denizinde öne çıkmakla ilgilidir.

Oyunun kuralları açık; markanızın öne çıkması, imajının güçlenmesi, hedef kitlenizde dikkat çekmesi ve sektördeki güvenilirliğinizin-bilinirliğinizin artırması.

Rekabetin kıyasıya yaşandığı bir dünyada imaj her şeydir. Crea IF olarak kurumsal işletmelere ve fabrikalara kurumsal imajlarını güçlendirerek paha biçilmez bir destek sağlıyoruz. Kalabalıktan sıyrılmanıza, benzersiz niteliklerinize ışık tutmanıza ve değer önerinizi hedef kitlenizde yankı uyandıracak şekilde iletmenize yardımcı olma konusunda tutkuluyuz.

Neden bizi seçmelisiniz? Çünkü markalaşmanın işletmeleri dönüştürme gücüne inanıyoruz. Kendimizi vizyonunuzu anlamaya ve bunu sizi rakiplerinizden ayıran etkileyici bir kurumsal imaja dönüştürmeye adadık.

Kurumsal imajınızı yeni zirvelere taşımaya hazır mısınız? Gelin bunu birlikte gerçekleştirelim. #kurumsalmarkalaşma #işbüyümesi #rekabetstratejisi #creaif

Endüstriyel fotoğraf çekimi, fabrika tanıtım filmi konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Sektörde yer alan birçok firma için yapmış olduğumuz endüstriyel çekim örneklerini görebilirsiniz.

 

Tüm görsellerin telif hakları CREA IF Fotoğraf Ajansı’na aittir. İzinsiz kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereği suçtur.

 

Endüstriyel Çekim

Geçtiğimiz yüzyılın bizleri en hızlı etkileyen gelişmelerinden bazıları şüphesiz teknolojik buluşların ve icatların üretim sanayiine dolayısı ile satış, pazarlama, dağıtım ve tüketim şekillerine yansımasıdır. Globalleşen ekonomik yapı ile birlikte üreticiler kıtalararası mesafelerin ötesinden tüketiciye ulaşabilmektedirler. Bu etkileşimi sağlayan en önemli iletişim aracı olan teknolojik haberleşmenin en hızlı, en kolay ulaşılabilir yolu olan ve sizi temsil eden internet sitesi aracılığı ile zamanımızda sayısız ticari ilişki kurulmaktadır. Dolayısı ile şirketinizi, atölyenizi, fabrikanızı, üretim aşamalarınızı, sahip olduğunuz teknolojiyi hatta içinde olduğunuz endüstriyi en iyi şekilde yansıtacak görseller ile kendinizi anlatmanız elzemdir. Görseller sadece internet sitesinde değil, sosyal medyada, basılı kataloglarda, sektörel dergilerde ve reklam mecralarında yayınlanacak kalitede olmalı, itibar ve bilgi vermelidir.

Crea If Fotoğraf Ajansı, endüstriyel çekimlerde ürünün ne olduğu hangi sektöre dâhil olduğu ve ne şekilde anlatılmak istendiği bilgileri ile çekimi projelendirir. Fabrika çekimi taleplerinde endüstriyel ürünün en son nitelikli haline gelmeden önceki tüm üretim aşamalarını, üretim parkurlarının çekimini bu aşamalara dahil olan personel ve işçilerin çekimini, iş güvenliğine verilen önemi yansıtan iş güvenliği çekimi, iş elbiseleri çekimi, güvenlik ekipmanları çekimi, proje dahilinde olan ürünü ve üretim aşamasını baştan sona en doğru şekilde kurgular ve çekimini yapar.

Endüstriyel çekim, sanayi koluna göre kurgulanmalı çekilmelidir. Örneğin metal sanayi çekimi, otomotiv ve otomobil sanayi çekimi, demir çelik sanayi çekimi daha çok kapalı alanda, hammadde, üretim bandı ve teknoloji ile birlikte kurgulanır. Lojistik çekimi, ağır taşımacılık, nakliyat çekimi, depo antrepo çekimi, ulaştırma sektörü çekimleri ise çoğunlukla açık alanda sahip olunan depolama alanlarının düzen ve hacmi, taşıma ve ulaştırma araçları ile taşınacak yükün hızlı ve doğru bir şekilde taşınmasını anlatacak bir biçimde kurgulanır. Aydınlatma sektörü için yapılan çekimlerde ise kapalı alan ile açık alan birlikte görüntülenmekte ve ışık kalitesi çekimlerde ön plana çıkartılmaktadır.

Crea If Fotoğraf Ajansı, endüstriyel çekimde tüm üretim aşamalarının bir parçası olur ve sizi en iyi şekilde anlatan fotoğraf ve filmler üretir.