kurumsal çekim

Şirketlerin en önemli ihtiyacı iyi bir tanıtımdır. Kurumsal firmalar, personel ve şirket içi çekimlerinde kaliteli görsellerle çok daha başarılı bir profile kavuşmaktadır. Önde gelen sektör kuruluşları için yaptığımız kurumsal fotoğraf çekimi, personel çekimi ve iş insanı portre çekim örneklerini inceleyebilir ve fiyat teklifimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm görsellerin telif hakları CREA IF Fotoğraf Ajansı’na aittir. İzinsiz kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereği suçtur.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Reklam, pazarlama, ve tanıtımın en önemli çarklarından birisi kesinlikle “kurumsal kimlik” tir. Kurumsal kimliğiniz gerek şirket olarak gerekse bireysel teşebbüslerinizde neyi vermek istiyorsanız örneğin güven, ekonomi, sürat, teknoloji gibi tüm nitelikleriniz tek olanı yani kurumsal kimliği işaret etmeli, kurumsal kimlik de sizi hatırlatmalı ve sembolize etmelidir. Doğru seçilmiş tasarımlar, logolar, şirket isimleri hatta renkler uygun görseller ile şirket topluluğunun bir bütün olduğunu, ürünlerin ya da hizmetin istenilen kalitede olduğunu anlatır, betimler ve önemli intibalar bırakır.

Crea If Fotoğraf Ajansı, kurumsal çekim çalışmalarında proje sahibi kurumun, kurumsal kimlik ile anlatmak istediği özellikleri, kendi profesyonel fotoğrafçılık ve kurumsal kimlik çekimi deneyimleri ile birleştirerek anlatır. Kurumsal fotoğraf çekimi, departman yada şirketin tümünü kapsayacak şekilde şirket yönetici çekimi, kurum başkanı çekimi, yönetim kurulu başkanı çekimi, yönetim kurulu çekimi,  şirket personel çekimi, ya da ayrı departmanlar şeklinde oluşturulur.
Crea If Fotoğraf Ajansı, amacınızı ve niteliklerinizi anlatması gereken portre fotoğrafçılığı konusunda profesyonel destek sağlamaktadır.