mimari çekim

Türkiye’nin önde gelen birçok alışveriş merkezi başta olmak üzere; fabrika ve sanayi kuruluşları, konut projeleri gibi tüm mimari alanlarda uzman teknik bilgi ve yeni bakış açıları ile profesyonel hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm görsellerin telif hakları CREA IF Fotoğraf Ajansı’na aittir. İzinsiz kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereği suçtur.


Bu yıl 33.’sü düzenlenen IALD Uluslararası Aydınlatma Tasarımı Ödüllerin’de; çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Kırıkkale Müftülüğü Nur Camii Projesiyle ödüle layık görüldük.

Mimari Aydınlatma alanında sektörün Oscar’ı niteliğindeki bu ödülle mimari alandaki başarımızın tescillenmesi bizi gururlandırdı. Aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa bölgesindeki tek ödül olma özelliği ile de ayrıca önemli bir ödül.

San Diego’daki Ulusal Havacılık ve Uzay Müzesi’nde gerçekleştirilen ve bu sene 33. ‘si düzenlenen ödül töreninde 20 Proje içinden seçilerek layık görüldüğümüz ödülümüz kalitemiz ve başarımızı tescillemesi açısından da önemli.

web sitesine ulaşmak için :  tıklayınız.

Ayrıca Amerikan Architectural Lighting Dergisi de Çalışmamızı ödüllendirerek yayınlarında yer verdi.  web sitesi için: tıklayınız.

Mimari Çekim

Hizmetin verildiği, ürünün üretildiği veya tüketici ile buluştuğu mekanlar ürün ve hizmet kadar önemlidir. Eğer bir restaurant ya da kafe işletiyorsanız mekanınız müşterilerinizin rahat edebileceği ve tekrar aynı mekanda bulunmak isteyebilecekleri niteliklerde olmalıdır. Ya da bahsedilen bir sağlık kurumu ise sağlık ve temizliğin sembolü olan beyaz ve mavi ağırlıklı renklerle bu psikolojiyi verebilirsiniz. Ticaret için kullanılan mekanların tasarımı, dekorasyonu sektöre göre değişen taleplere uygun olmalı ve dolayısı ile bu tür açık ya da kapalı mekanların reklam çekimi de bu talebi en iyi yansıtacak şekilde yapılmalıdır. Mimari çekim içinde yer alabilecek olan sektörler arasında inşaat sektörü, şantiye ve emlak konut çekimi, restorasyon çekimi Crea If Fotoğraf Ajansı proje kapsamına girmektedir.

Alışveriş merkezleri gibi özellikle büyük mimari alanların çekimi konusunda uzman olan Crea If Fotoğraf Ajansı örneklerini görebileceğiniz sadece alışveriş merkezi çekimlerine ait blog sayfamız  benzer çekimler olan fuar alanı çekimi, cafe çekimi, restaurant çekimi, otel çekimi, kapalı spor salonu çekimi aynı zamanda sağlık kurumu çekimi ve hastane çekimi, tedavi üniteleri çekimi proje alanımıza girmektedir.

Crea If Fotoğraf Ajansı, reklam ve tanıtım amacı ile mimari çekimde şirket iç mekan ve dış mekan çekimi, iç ve dış cephe çekimi ve mimari alan çekimi konusunda yeterli referans ve tecrübeye sahip olmakla birlikte disiplinli hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.