Şirketlerin en önemli ihtiyacı iyi bir tanıtım görselidir. Kurumsal firmalar, personel ve şirket içi çekimlerinde kaliteli görsellerle çok daha başarılı bir profile kavuşmaktadır. Önde gelen sektör kuruluşları için yaptığımız kurumsal kimlik çekimi, personel çekimi örneklerini inceleyebilir ve fiyat teklifimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Portre ve Kurumsal Kimlik Çekimi

Reklam, pazarlama, ve tanıtımın en önemli çarklarından birisi kesinlikle “kurumsal kimlik” tir. Kurumsal kimliğiniz gerek şirket olarak gerekse bireysel teşebbüslerinizde neyi vermek istiyorsanız örneğin güven, ekonomi, hızlılık, teknoloji, lezzet gibi tüm nitelikleriniz tek olanı yani kurumsal kimliği işaret etmeli , kurumsal kimlik ise sizi hatırlatmalı ve sembolize etmelidir. Doğru seçilmiş tasarımlar, logolar, şirket isimleri hatta renkler uygun görseller ile şirket topluluğunun bir bütün olduğunu, ürünlerin ya da hizmetin istenilen kalitede olduğunu ve yahut politika, siyaset, başkanlık, liderlik gibi bireysel girişimcilerin istenen özelliklere sahip olduğunu anlatır, betimler ve önemli intibalar bırakır.
Crea If Fotoğraf Ajansı, kurumsal kimlik çalışmalarında proje sahibi kurumun, kurumsal kimlik ile anlatmak istediği özellikleri, kendi profesyonel fotoğrafçılık ve kurumsal kimlik çekimi deneyimleri ile birleştirerek anlatır. Kurumsal kimlik çekimi, departman, bölüm, aşama ya da tümünü kapsayacak şekilde şirket yönetici çekimi, kurum başkanı çekimi, yönetim kurulu başkanı çekimi, yönetim kurulu çekimi, kurum yöneticileri çekimi, üretim veya hizmet içerisinde yer alan şirket personel çekimi, ayrı departmanlar olarak satış pazarlama çekimi, müşteri ilişkileri çekimi şeklinde oluşturulur. Parti ya da adayların seçim kampanyalarında kullandığı fotoğraflardaki seçim yüzleri, seçmende doğru bir “ilk intiba” bırakma ve doğru nitelikleri sembolize etme açısından etkilemektedir.
Crea If Fotoğraf Ajansı, portre çekimi çalışmalarında, milletvekili aday adayları fotoğraf çekimi, milletvekili adayı fotoğraf çekimi, seçim kampanyaları fotoğraf çekimi, belediye başkan adayı fotoğraf çekimi, gibi amacınızı ve niteliklerinizi anlatması gereken portre fotoğrafçılığı konusunda profesyonel destek sağlamaktadır.